O nás

Svěřte nám své účetnictví a užívejte si bezpečí v rukách odborníků.

AUDIP® je daňově poradenská a účetní kancelář, která ve svém oboru podniká od roku 1991.

Rozhodující pracovníci společnosti AUDIP® neustále sledují aktuální vývoj legislativy, a to nejen díky pravidelné účasti na seminářích a konferencích, ale i díky tomu, že pravidelně publikují v tisku, jsou spoluautory odborných publikací.

Optimální organizace našeho týmu zkušených účetních a poradců nám dovoluje zaujmout ke klientovi odlišný, více osobní a dynamičtější přístup, než je tomu u jiných firem působících v této oblasti.

AUDIP® poskytuje svým klientům i další, nezanedbatelné poradenství v oblasti vyhledávání a kontroly odborné připravenosti vhodných zaměstnanců na pozice: účetní asistent, účetní konzultant, účetní expert aj.

Krátce o společnosti

Pro naše klienty poskytujeme kompletní služby v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování mzdové agendy. V rámci svého portfolia rovněž nabízíme ucelené účetní, daňové a finanční poradenství. Našimi klienty jsou společnosti všech forem (a.s., s.r.o., o.s.), společenství vlastníků, družstva i fyzické osoby. Základní filozofií společnosti je odbornost, individuální přístup ke klientům a kvalita poskytovaných služeb. Cílem společnosti je spokojenost zákazníků a vytváření podmínek pro dlouhodobou spolupráci.

Rychlý kontakt

Adresa:
Audip s.r.o
Stodůlky Property park
Jeremiášova 947/16
155 00 Praha 5
2. patro, č. 217
Telefon:
+420 257 214 590